Opis inwestycji

 

Ulica Potocka na starym i pięknym “Żoliborzu Dziennikarskim”, obok Kępy Potockiej – to w tym miejscu powstaje wyjątkowy, architektonicznie unikalny, kameralny budynek apartamentowy – “Potocka Apartamenty”.

Pięcio-kondygnacyjny obiekt z lokalem usługowym na parterze, z parkingiem podziemnym i miejscami postojowymi dla samochodów oraz stanowiskiem dla rowerów, to dyskretne i ekskluzywne miejsce w prestiżowym rejonie Warszawy.

Powstające apartamenty mają przeszkloną na całą wysokość kondygnacji jedną ścianę oraz tarasy lub ogródki. “Potocka Apartamenty” to idealne miejsce do życia i wypoczynku.

Obok unikalnych rozwiązań architektonicznych, bezspornym atutem “Potocka Apartamenty” jest znakomite skomunikowanie tego miejsca z dowolną częścią Warszawy.

Przystanki autobusowe znajdują się w sąsiedztwie inwestycji, przystanki tramwajowe w odległości 6 minut, a stacja metra 15 minut spaceru od budynku.

“Potocka Apartamenty” powstaje na działce stanowiącej własność Inwestora, co sprawi że przyszli nabywcy apartamentów nie będą musieli ponosić opłat związanych z użytkowaniem wieczystym gruntów.